UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów

We wtorek 31 marca w hali sportowo-rehabilitacyjnej w Suchedniowie rozegrano VI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów, o puchar rywalizowały szkoły gimnazjalne z terenu powiatu skarżyskiego. Turniej  zwyciężyła reprezentacja Gimnazjum nr 1 ze Skarżyska - Kamiennej. 

W Suchedniowie już po raz szósty szkoły gimnazjalne z terenu Powiatu Skarżyskiego rywalizowały o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów w halowej piłce nożnej. W turnieju udział wzięły reprezentacje pięciu gimnazjów: Gimnazjum nr 1,2,3 ze Skarżyska - Kamiennej, Gimnazjum Łączna i Gimnazjum z Suchedniowa. 

Drużyny grały systemem "każdy z każdym", po rozegraniu wszystkich spotkań zwycięzcą okazała się drużyna Gimnazjum nr 1 ze Skarżyska - Kamiennej, która nie przegrała żadnego spotkania, trzy mecze zakończyły się zwycięstwem podopiecznych trenera Dariusza Kasprzyka, wygrali z Gimnazjum nr 2 7:0, Gimnazjum nr 3 11:0 i z Gimnazjum Suchedniów 3:1, mecz z Gimnazjum z Łącznej zakończył się remisem 1:1. 
 
źródło: skarzysko24.pl
 

UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów
powrót