W-ce mistrzostwo Turnieju Tymbarku 2016

Po zaciętej rywalizacji w Nowinach poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa świętokrzyskiego w kategorii U-12. W zakończonym finale wojewódzkim XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” nasz zespół UKS Celsium Skarżysko został w-ce mistrzem w województwie.

Finał województwa świętokrzyskiego został rozegrany 2 kwietnia na obiekcie GOKSiR-u w Nowinach. Zmagania dzieci były częścią wielkiego święta futbolu, w którym uczestniczyli rodzice, trenerzy oraz kibice piłki nożnej dopingujący reprezentantów swoich miast i szkół. Triumfatorem Turnieju wśród drużyn chłopców został zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim. W zaciętym finałowym meczu, pokonali naszych zawodników UKS Celsium 3:1. W klasyfikacji generalnej broniący naszej bramki Igor Duda został wyróżniony jako najlepszy bramkarz Turnieju. Gratulujemy :)

Źródło: http://zpodworkanastadion.pl/