Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu

W dniu 4 czerwca 2016 zespół Angels i Mini Angels UKS Celsium zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na Międzynarodowym Turnieju Tańca CHEERMANIA 2016 w Zabrzu. Wielkie widowisko taneczne zgromadziło na scenie setki tancerzy z całej Polski. 

Zespół Angels w składzie: Weronika Dulewicz, Laura Lulkowska, Julia Gajewska, Julia Malik, Zuzia Nowek, Kamila Jedlińska, Natalia Stobiecka, Oliwia Matysek i Ola Goździk zajął V miejsce w kategorii Dance Show. 

Zespół Mini Angels w składzie: Magda Pukowska, Eliza Kulig, Ola Goździk, Klaudia Urban, Weronika Maciejczak, Wiktoria Sztabowska, Sandra Misiak, Zuzia Mańka, Gabrysia Spadło zajął XI miejsce w kategorii Mini Dance Show. 

Dla dziewcząt z zespołu Mini Angels był to pierwszy tak poważny występ, pomimo tego świetnie poradziły sobie z tremą i super zatańczyły na scenie w blasku fleszy. Podziękowania należą się Oli Goździk, która zastąpiła w układzie kontuzjowaną koleżankę Olę Kołodziejczak i w ciągu trzech dni nauczyła się nowego układu. Największy zaś sukces odniosły nasze doświadczone tancerki Weronika Dulewicz i Laura Lulkowska, które zajęły II miejsce i zdobyły srebrny medal w kategorii duetów. Ich występ na scenie był poezją kunsztu tanecznego. Wszystkim dziewczętom gratulujemy udanych występów. Wielkie podziękowania należą się rodzicom: Państwu Justynie i Cezaremu Malikom, Pani Ani Mańka, Pani Kasi Nowek i Pani Ani Ostrowskiej, którzy bardzo pomogli opiekunowi zespołu w opiece nad dziećmi w trakcie całego turnieju. Szykujemy już formę na 2017 rok.

Gorące podziękowania składamy Prezydentowi Miasta Skarżyska Kamiennej, firmie Celsium dostawcy  ciepła systemowego za udzielone wsparcie finansowe, które umożliwiło zespołom tanecznym wyjazd na turniej do Zabrza.

 

Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu Angels na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu
powrót