Sprawdzanie z działaności

Uczniowski Klub Sportowy Celsium rozpoczął swoją działalność 20 czerwca 2014 roku. Od tamtej pory aż do dnia dzisiejszego działa z myślą o rozpowszechnianiu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Mamy za sobą wiele sukcesów sportowych, rozwinęły się młode talenty…:)

Klub tworzą młodzi sportowcy jak i ich trenerzy – ludzie z pasją do wykonywanego zawodu, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wpierają podopiecznych aż w czterech dziedzinach: lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka i cheerleaders.

A za nami kolejny, udany rok pracy :) Chętnie podzielimy się dotychczasowymi osiągnięciami.