UKS CELSIUM NA OBOZIE W DARŁÓWKU

Od 6 do 13 sierpnia młodzi piłkarze UKS Celsium z rocznika 2004 przebywali na obozie w Darłówku. Oprócz plażowania, kąpieli w morzu i parku wodnym, rejsu statkiem czy zwiedzania fortyfikacji wojennych z czasów II wojny światowej trenowali i rozgrywali mecze sparingowe z innymi drużynami. Na początek zmierzyli się z gospodarzami Darłowią Darłówek remisując 2 -2. Następnym rywalem byli chłopcy z akademii futbolu Tomasza Hajty z Łodzi ( rocznik 2003 ). Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 4-1, kolejnym rywalem byli nasi rówieśnicy z tej samej akademii z łodzi, których pokonaliśmy 3-2. Na ostatni mecz udaliśmy się do odległego o 40 km od Darłówka Koszalina. Tam zmierzyliśmy się z miejscowym Bałtykiem Koszalin remisując 2-2.

W obozie udział wzięli – Duda Igor, Pomorski Michał, Lipieniecki Maciej, Miernik Wiktor, Kotte Kordian, Krakowiak Mateusz, Safian Jacek, Jastrząb Piotr, Piętak Mikołaj, Nowak Jakub, Gożdzik Kacper, Działak Kacper, Durlik Dawid, Sikora Filip, Kałka Maciej, Katerżawa Alan, Petrykowski Jakub

P.S W Terminie 19-21 Sierpnia Piłkarze UKS Celsium wzięli udział w dużym ogólnopolskim Turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim z udziałem m.in. GKS Katowice, Jagielloni Białystok, Rakowa Częstochowa czy Gwardii Warszawa -relacja wkrótce.

TRENER-OPIEKUN
DARIUSZ KASPRZYK