I Akademia Biegania UKS Celsium

Uczniowski Klub Sportowy Celsium zaprasza na I Akademię Biegania UKS Celsium „Biegaj z Celsium”, która odbędzie się 29 maja 2015 r. o godzinie 10.00 na Stadionie Miejskim przy Al. J.Piłsudskiego (dawny KKS RUCH).

Celem imprezy jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, zachęcenie do uprawiania lekkiej atletyki jako najprostszej formy rekreacji ruchowej oraz rozpowszechnienie zdrowego, aktywnego wypoczynku i współzawodnictwa sportowego. Organizatorzy Akademii przygotowali dla wszystkich startujących zawodników pamiątkowe medale. Klasyfikacja będzie prowadzona indywidualnie oraz drużynowo, a za zajęcie miejsc I-III przewidziane są nagrody rzeczowe. Liczymy na zainteresowanie ze strony szkół podstawowych i gimnazjów oraz na dobrą zabawę i zdrową rywalizację pomiędzy uczestnikami.

Serdecznie zapraszamy.