VII Międzynarodowym Turnieju Tanecznym Cheermania 2018 w Zabrzu

9 czerwca zespół "Angels" UKS Celsium, zaprezentował swoje umiejętności taneczne na VII Międzynarodowym Turnieju Tanecznym Cheermania 2018 w Zabrzu. Wielkie widowisko taneczne zgromadziło na scenie ponad 700 zawodników. Cały turniej był na bardzo wysokim poziomie, konkurencja ogromna, napięcie dało się wyczuć już na samym początku spotkania ale nam dodało to tylko większej mobilizacji.

Nasz zespół "Angels" w składzie: Natalia Stobiecka, Julia Malik, Zuzanna Nowek, Elwira Figarska, Natalia Basiak, Oliwia Matysek, Ola Kołodziejczak, Magda Pukowska, Julia Boczek, Sandra Misiak, Eliza Kulig, Klaudia Urban - zaprezentował się fenomenalnie i zajął IV miejsce w kategorii Junior Freestyle Pomp. 

Największy sukces odniosły nasze doświadczone tancerki Natalia Stobiecka i Julia Malik, które zajęły I miejsce w kategorii Duety Jazz Junior i zdobyły złoty medal. 
Dodatkowo Natalia Stobiecka zajęła I miejsce w kategorii Junior Dance Solo.

Dziewczyny Wasze wysiłki, talent, samodyscyplina i podążanie za pasją pozwalają sięgać coraz wyżej. Praca z takim zespołem to sama przyjemność, jesteśmy z Was ogromnie dumni – gratulujemy.

Filmik z występu zespołu "Angels" UKS Celsium w Zabrzu: https://www.facebook.com/ukscelsium/videos/988894824622929/

 


 

powrót