Kolejny wielki sukces naszych utalentowanych tancerek z zespołu „Angels”

W sobotę 27 października nasz zespół „Angels” wziął udział w Międzynarodowym Turnieju Tańca Cheerleaders w Busku-Zdroju, zorganizowanym przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. Widowisko taneczne zgromadziło na scenie wielu tancerzy z Polski i zagranicy.

Całe wydarzenie było na bardzo wysokim poziomie, a występy uczestników zapierały dech. Tym bardziej czujemy się dumni, że zespół „Angels” z naszego UKS Celsium zajął II miejsce zdobywając srebrny medal w kategorii Cheer Dance Freestyle Pom – brawo.

Ogromne gratulacje dla całego zespołu: Zuzanna Nowek, Julia Malik, Natalia Stobiecka, Magda Pukowska, Elwira Figarska, Oliwia Matysek, Aleksandra Kołodziejczak, Natalia Basiak, Julia Boczek, Sandra Misiak, Eliza Kulig, Klaudia Pliszka oraz trener Edyta Pukowska.
Ale to nie koniec naszych osiągnięć, w kategorii Cheer Jazz Junior duet w składzie Natalia Stobiecka i Julia Malik zajął IV miejsce – super.
To ogromny sukces naszych cudownych cheerleaderek, który jest nagrodą za ich wytrwałość, zaangażowanie i systematyczne treningi. 

Linki:

http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/sport/21453-sukces-sportowy-skarzyskich-cheerleaderek.html?fbclid=IwAR3yky3ayRm424ZpPlyP1kGLeUgBqX9qrxiO4kBxbNPmKVBMSPOs7TymzwQ 

http://proskarzysko.pl/cheerleaderki-angels-turniej-busko-zdroj/?fbclid=IwAR27zxXPm9665rz8lCcAo7S9CEl2YgI9UOudG31X8GDW8ph3PM-bBGEPt9Q  

powrót