Ogólnopolski Turniej Piłkarski organizowany przez Akademię Piłkarską 21 Kraków

Od 4 do 6 stycznia młodzi piłkarze UKS Celsium z rocznika 2007-2008 przebywali na turnieju ogólnopolskim w Krakowie, gdzie rywalizowali w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim organizowanym przez Akademię Piłkarską 21 Kraków. W zawodach wzięło udział 20 zespołów z całej Polski, a mecze odbywały się na boisku ze sztuczną nawierzchnią pod balonem.

Przez dwa dni rywalizacji nasi chłopcy rozegrali 18 spotkań. Co ciekawe, w turnieju nie była prowadzona żadna klasyfikacja. Wszystkie drużyny otrzymały takie same statuetki i medale. Było mnóstwo grania i emocji. Mogliśmy zmierzyć się m.in. z takimi zespołami jak Delta Warszawa, Hutnik Kraków, Unia Oświęcim czy Ajax Częstochowa.

Nasi młodzi piłkarze pokazali się z dobrej strony, zasmakowali prawdziwej rywalizacji i zobaczyli czym jest prawdziwy turniej. Wszyscy z zaskoczeniem obserwowali ja nasza drużyna jako najmłodsza na  całych zawodach prezentuje się naprawdę świetnie.

Po pierwszym dniu turnieju chłopców czekała  niespodzianka - wyjazd do Parku Wodnego, gdzie mogli się trochę zrelaksować i korzystać z jego atrakcji.

W wyjeździe udział wzięli: Gładyś Wojciech, Zduniak Patryk, Gawin Adrian, Zimnicki Piotr, Zimnicki Bartek, Gruchała Szymon, Adamczyk Bartek, Berus Piotr, Wawrylak Bartek, Czerwiński Miłosz, Działak Damian, Sochacki Olaf, Sieczka Wiktor, Skorek Jakub, Zalewski Maciej, Ubysz Oskar, Kardyś Konrad pod okiem Trenera - Dariusza Kasprzyka.