Piłka nożna


trener: Dariusz Kasprzyk

telefon: 606 148 175

Uczniowski Klub Sportowy CELSIUM dla dzieci i młodzieży, powstał aby zapewnić dzieciom i młodzieży w pełni profesjonalne i przyjazne warunki do uprawiania sportu, a tym samym ich wszechstronnego rozwoju fizycznego i mentalnego. Jego zadaniem jest propagowanie uprawniania sportu, propagowanie zdrowego trybu życia i zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej.
 
 • Konferencja nt. współpracy klubów piłkarskich UKS Celsium oraz Juventy Starachowice

  Dziś w Urzędzie Miejskim w Starachowicach odbyła się konferencja prasowa pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Marka Materka na temat współpracy klubów piłkarskich UKS Celsium oraz Juventy Starachowice.

  Czytaj więcej
 • IV Memoriał Zdzisława Miłkowskiego

  Czytaj więcej
 • Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych

  Czytaj więcej
 • Życzenia Świąteczne

  Czytaj więcej
 • VI MIEJSCE UKS CELSIUM NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W NADRZECZU/K.BIŁGORAJA

  Zwycięstwo, trzy remisy i trzy porażki to dorobek młodych piłkarzy Celsium z rocznika 2004 w silnie obsadzonym trzydniowym (25-27 listopada) turnieju w Nadrzeczu pod Biłgorajem. W ogrzewanej hali pneumatycznej czyli pod tzw. balonem na świetnej sztucznej trawie rywalizowały zespoły z Polski i Ukrainy.

  Czytaj więcej
 • Mecz Korona Kielce - Zagłębie Lubin

  21 listopada na zaproszenie kieleckiego klubu piłkarskiego Korona młodzi piłkarze, zespół cheerleaders, trenerzy oraz rodzice z UKS Celsium udali się na stadion Kolporter Arena w Kielcach, by obejrzeć mecz ekstraklasy Korona Kielce - Zagłębie Lubin. Ponad 60 osób z naszego klubu zobaczyło dobre, emocjonujące spotkanie.

  Czytaj więcej
 • UKS CELSIUM NA OBOZIE W DARŁÓWKU

  Od 6 do 13 sierpnia młodzi piłkarze UKS Celsium z rocznika 2004 przebywali na obozie w Darłówku. Oprócz plażowania, kąpieli w morzu i parku wodnym, rejsu statkiem czy zwiedzania fortyfikacji wojennych z czasów II wojny światowej trenowali i rozgrywali mecze sparingowe z innymi drużynami.

  Czytaj więcej
 • Zaproszenie na walne zebranie sprawozdawcze Uczniowskiego Klubu Sportowego CELSIUM

  Zarząd Klubu zwołuje Zwyczaje Walne Zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 28 czerwca 2016 r. (wtorek) o godzinie 8.00 w Zespole Szkół Publicznych Nr 1, Gimnazjum Nr 1 przy ulicy Sezamkowej 23 w Skarżysku-Kamiennej w Sali 57.

  Czytaj więcej
 • W-ce mistrzostwo Turnieju Tymbarku 2016

  Po zaciętej rywalizacji w Nowinach poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa świętokrzyskiego w kategorii U-12. W zakończonym finale wojewódzkim XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” nasz zespół UKS Celsium Skarżysko został w-ce mistrzem w województwie.

  Czytaj więcej
 • Celsium Cup 2016 za nami!

  W sobotę 6 lutego, w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbył się II Halowy Turniej Piłki nożnej rocznika 2004 – Celsium Cup. W silnie obsadzonym turnieju najlepsza drożyną okazała się KSZO Ostrowiec, a nasze ekipa UKS Celsium Skarżysko zdobyła wicemistrzostwo!

  Czytaj więcej
 • Celsium Cup 2016 - losowanie grup

  6 lutego, w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku, odbędzie się trzecia już edycja Turnieju Piłkarskiego CELSIUM CUP, zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy Celsium. Jak co roku do naszego miasta zawitają młodzi piłkarze z rocznika 2004.

  Czytaj więcej
 • Zaproszenie na walne zebranie sprawozdawcze Uczniowskiego Klubu sportowego CELSIUM

  Zarząd Klubu zwołuje Zwyczaje Walne Zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 22 czerwca 2015 r. o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Publicznych Nr 1, Gimnazjum Nr 1 przy ulicy Sezamkowej 23 w Skarżysku-Kamiennej w Sali 57.

  Czytaj więcej
 • UKS Celsium z pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów

  We wtorek 31 marca w hali sportowo-rehabilitacyjnej w Suchedniowie rozegrano VI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów. Zwycięzcą okazała się drużyna UKS Celsium, która nie przegrała żadnego meczu.

  Czytaj więcej